Informacje o firmie
Firma „BIG FISH” Sp. z o.o. powstała w 1992 roku. Od początku swego istnienia, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu szerokiej rzeszy swoich klientów, prowadzimy hurtową sprzedaż artykułów rybnych.
Oferujemy szeroki asortyment produktów, obejmujący wszystkie grupy towarów, jak:
ryby mrożone
ryby wędzone
ryby solone
konserwy rybne
przetwory rybne


Współpracujemy z kilkudziesięcioma producentami i podążamy za oczekiwaniami naszych klientów
- oferta jest ciągle uzupełniana o nowości smakowe.


W 1996 roku uruchomiona została nasza wędzarnia w Lędzinach. Codziennie wędzarnię opuszcza kilkanaście asortymentów wędzonek przetwarzanych na zimno i gorąco.

Więcej na temat wędzarni ...


W naszej hurtowni ryby, wyroby z ryb i inne przetwory przechowywane są w chłodniach wysokiej klasy. Firma dysponuje także specjalistycznym transportem – samochodami chłodniami. Dzięki profesjonalnemu transportowi ryby długo zachowują świeżość o każdej porze roku. Zamówienia naszych klientów realizujemy w trybie natychmiastowym.


Serdecznie zachęcamy do wizyty w naszej siedzibie w Katowicach, gdzie pracownicy działu handlowego przedstawią aktualną pełną ofertę asortymentową i cenową a także omówią z Państwem szczegółowe warunki współpracy.
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 14.00
Istnieje również możliwość spotkania z przedstawicielem handlowym w miejscu wskazanym przez osoby zainteresowane współpracą. Zamówienia przyjmujemy drogą telefoniczną, faksem, e-mailem lub u naszych przedstawicieli.


Zapraszamy do współpracy!

KONTAKT

"BIG FISH" Sp. z o.o.

40-337 KATOWICE
ul. Obr. Westerplatte 87

tel.: (0 32) 256 97 60
(0 32)256 83 72
fax: (0 32) 256 83 10

bigfish@bigfish.com.pl


MAPA DOJAZDU